کاربرد ساندویچ پانل

امروزه کاربرد ساندویچ پانل در انواع سرد خانه‌ها و صنایع برودتی ، دفاتر کارگاهی ،  درمانگاه صحرایی ، نمازخانه و محیط آموزشی، واحدهای امدادی در زمانهای بحرانی مانند زلزله ساخت انواع سوله، دیوار و سقف سالن‌های تولید، ساختمان‌های اداری و هتل‌ها، کانکس، کانتینرها ، مخازن چند جداره، پوشش سوله انبارها، ساندویچ پانل در صنایع، پوشش سوله، باشگاه و سرد خانه و اتاق‌های اداری در کارخانه‌ها می‌باشد. همچنین ساندویچ پانل‌ ها کاربردهای گوناگونی دیگری هم در صنایع مختلف دارد ازجمله ساخت  کانکس‌های یخچال دار ثابت و متحرک ، کانتینر، کانکس‌های یخچال دار ثابت و متحرک، کمپ‌ها اسکان موقت، سازه و خانه پیش ساخته، کمپ‌ها اسکان موقت، سوله، سازه فلزی، سازه فضایی و …. دارد . در ادامه به برخی از این کاربرد ساندویچ پانل ها در تاسیسات مختلف می پردازیم.ساندویچ پانل

تاسیسات پردازش میوه و سبزیجات

بازار های میوه و سبزیجات نیاز به استاندارد های تولید بسیار بالا دارند . رطوبت و کنترل دمای مورد نیاز به راحتی در این ساختار توسط انرژی کارآمد ساندویچ پانل های سرد خانه ای King span ساخته می شود .

مخزن یخچال

هزینه های انرژی و پرداخت عوارض در بهره برداری از اتاق های سرد خانه بخش عمده ای از کل هزینه های سربار شده است .

ساندویچ پانل های سردخانه ای King span با عملکرد عایق و بهره وری انرژی و کاهش مصرف انرژی به طور چشم گیری در یک مزیت رقابتی هستند .

تاسیسات مربوط به لبنیات و بستنی

در ماشین آلات کارخانه جات لبنیاتی اهمیت زیادی به انتخاب فلز نمای دیوار ها و سقف داده شده است . این کار ضروری برای اطمینان از کیفیت محصول و ایمنی بهداشتی است .

ساندویچ پانل های سرد خانه King span با پوشش فولاد ضد زنگ به عنوان بهترین انتخاب برای مقاومت در برابر اثرات تهاجمی شیر اسید توصیه می شود .

تاسیسات غذاهای دریایی

تاسیسات شیلات و غذاهای دریایی معمولا در مناطق روستایی ساخته می شود . به لطف نصب و راه اندازی سریع و آسان ساندویچ پانل سرد خانه ای King span ارائه امکانات بهداشتی مدرن و ساخت و ساز ناب برای سرمایه گذاران حتی در شرایط تهاجمی نیز وجود دارد .

تاسیسات کشتارگاه و پردازش گوشت

کشتارگاه مکانی است که در آن شرایط خشن تسلط دارد . ساندویچ پانل سرد خانه ای King span با توجه به سطح پوشش خود ایده آل برای ساخت کشتارگاه است . این پانل استاندارد کیفیت بالا و عمر طولانی دارد.

تاسیسات کشتارگاه طیور

تمام امکانات و سازه کشتارگاه طیور معمولا توسط ساندویچ پنل ساخته می شود . پانل سرد خانه ای King span دارای راه حل های کامل برای تحقق الزامات بهداشتی در این مکان ها است .

اتاق های CA

اتاق های CA اتاق هایی هستند که شرایط جوی در آن از قبیل تنظیم دما ، غلظت گاز و میزان رطوبت آنها را قادر به مقاومت در برابر فشار ناشی از اتمسفر می کند . عایق گاز شرط لازم برای ایجاد این اتاق است . پانل های سردخانه ای King span بهترین راه برای ساخت فضای کنترل شده اتاق است .

تاسیسات مواد غذایی مختلف

برای تولید کنندگان انواع ساندویچ پانل بسیار مهم است که به دنبال توسعه در فن آوری های مواد غذایی به منظور ایجاد توسعه مطالعات و تحقیقات و محصول موفق باشد . King span یک شرکت مهم در بخش تولید و در ارتباط نزدیک با ساخت و ساز و پردازش بخش مواد غذایی است.

انبار های قفسه ای

این ساختار ایده آل برای سیستم های قفسه ای دارای روکش فلزی نمای خارجی در پانل های قفسه دار با تضمین حرارت سطح بالا و عایق و رطوبت است . به لطف عملکرد عایق بالای آن به طور قابل توجهی مصرف انرژی را کاهش می دهد و از این نظر دارای صرفه جویی است . از طرف دیگر نصب و راه اندازی آن سریع و آسان می باشد .

حمایت از سیستم های اتاق سرد

اتاق سرد با قانون صفر پشتیبانی می شود . در حال حاضر این اتاق ها مقرون به صرفه ، سریع و رایگان هستند و مشکل خنک کننده اتاق با راه حل های King span می باشد .

  • هزینه ساختاری صفر – نصب و راه اندازی رایگان
  • عایق حرارتی عالی ( 18- ) درجه سانتی گراد
  • ساده – دوام بالا – ذخیره سازی بیشتر

اخرین مقالات

واحد فروش :09144132371

041-34211787