اطلاعات درباره پشم ساندویچ پانل

 عنصر اصلی پشم ساندویچ پانل مواد فیبری است که مرتب بین پوسته بیرونی اول و دوم کار گذاشته شده است . این مواد فیبری شامل نوار های باریکی از جنس الیاف هستند که در طول و عرض پانل گذاشته شده است .

پشم ساندویچ پانل

تولید این ساندویچ پانل با استفاده از هسته پشم است که بین ورقه های سفت و سخت و یا نیمه سخت پانل که اغلب از جنس آلومینیوم است گذاشته شده است . این الیاف پشم فشرده شده و با مخلوطی از چسب با فاصله در عرض و طول پانل و بین پوسته ها قرار می گیرد . این قرار گذاری الیاف در طول و عرض پانل باعث مقاومت پوسته و جدایی نا پذیری آن از هسته می شود .

از آنجا که پشم سنگ به طور سنتی در طول 1 تا 1.2 متر تولید می شود ، نیاز است که طول پانل بزرگ تر باشد . زمانی که پوسته نازک با توجه به این مواد در طول و عرض پوشش داده می شود ، مقاومت پانل بالا می رود . با توجه به شکل مستطیل پانل داشتن طول و عرض متشکل از هسته های فیبری تشکیل شده از الیاف یا پشم سنگ نیاز است .

هسته وسیله ای برای اتصال پانل به ساختار پشتیبانی آن است و این هسته فیبری مقاومت پانل را در برابر برش و تنش برشی بالا می برد . از این ساندویچ پانل ها در حمل و نقل هوایی و همچنین ساختمان سازی استفاده می کنند . به خاطر مواد فیبری به کار رفته در هسته این ساندویچ پانل ، عایق صوتی و حرارتی دارد و هزینه تولید آن نیز پایین است .

عایق پشمی ساندویچ پانل

این ساندویچ پانل ها نسوز هستند ، سبک و مقاومت بالایی دارند و سازگار با محیط زیست هستند . از این ساندویچ پانل ها در پانل های اتاق تمیز و یا خانه های پیش ساخته نیز استفاده می شود .

اخرین مقالات

واحد فروش :09144132371

041-34211787