نحوه تشخیص ساندویچ پانل های تقلبی

مسئله مهمی در  خرید هر چیز اصل بودن و کیفیت بالای آن است . متاسفانه بسیاری از افراد به علت سودآور بودن مسئله به فروش محصولات تقلبی و کپی کردن ظاهر اجناس و فروش آن به مشتریان نا آگاه می پردازند . به همین سبب قبل از خرید هر چیز بهتر است در مورد آن مطالعه کرده و نحوه تشخیص اصل یا تقلبی بودن جنس را بیاموزید .

ساندویچ پانل ها هم از این قضیه مستثنا نیستند و افرادی هم در این عرصه به فروش ساندویچ پانل های تقلبی می پردازند .ساندیوچ پانل های تقلبی و اصل

در این نوشته به علت اهمیت این موضوع و عدم وجود منبع مناسب برای نحوه تشخیص ساندویچ پانل های تقلبی به بررسی عواملی می پردازیم که می تواند یاریگر شما در این زمینه باشد .

ساندویچ پانل ها به علت دارا بودن مزایای بسیار امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و استفاده می شوند . نوشته ” 10 دلیل برای اینکه باید از ساندویچ پانل ها استفاده کنیم ” را بخوانید تا با دلایل استفاده از این پانل ها بیشتر آشنا شوید .
با رواج پانل های ساندویچی شرکت های بسیاری هم به ساخت این مواد اقدام نموده تا جایی که امروزه شاهد وجود شرکت های معتبر بسیاری در زمینه می باشیم . این امر انتخاب ساندویچ پانل های مناسب را قدری دشوار نموده و شما برای انتخاب پانل ساندویچ  اصل باید نکاتی را رعایت نمایید تا در طول زمان برایتان مشکل ساز نشود.

نحوه تشخیص ساندویچ پانل های تقلبی

همان طور که می دانید ساندویچ پانل ها از دو ورق تشکیل شده اند . جنس این ورق ها در کیفیت ساندویچ
پانل تاثیر گذار می باشد و ورقی برای این کار مناسب می باشد که از فولاد مناسبی تشکیل شده باشد . هر چه میزان غلظت فولاد بیشتر باشد این ورق مناسب تر می باشد.
عامل دیگر ضخامت ورق می باشد . ضخامت ورق دارای استانداری است که نباید از آن میزان کمتر باشد .حداقل ضخامت ورق نیم سانتی متر است .در صورت استفاده از ضخامت پایین تر  ، درصد شکنندگی افزایش یافته و طول عمر ساندویچ پانل کاهش می یابد.

ساندیوچ پانل های تقلبی و اصل

ورق ساندویچ پانل ها باید ضد زنگ بوده و بر اثر تابش خورشید تغییر رنگ ندهند . همچنین بايد ورق 8 ميكرون پرايمر داشته باشد تا رنگ به خوبی به ورق بچسبد.

خرید ساندویچ پانل از شرکت های معتبر میتواند راه دیگری در این زمینه باشد . رضایت بالای مشتریان و حس اعتماد آنها به شرکت ما گواه کیفیت و اصل بودن مصالح ما می باشد .

 

برای اخذ اطلاعات و آشنایی بیشتر با نمونه کارهای پروژه های ساختمانی ما می توانید با شماره 09143026241 تماس بگیرید.

 

اخرین مقالات

واحد فروش :09144132371

041-34211787