ساندویچ پنل پیچ مخفی

 

پیچ های ساندویچ پانل دارای پوشش آلومینیوم بیش از روی هستند، که باعث می شود آنها به شدت مقاوم در برابر خوردگی باشند. این پوشش به عنوان یک روان کننده عمل می کند و به طور قابل توجهی سرعت پیچ را افزایش می دهد.

پیچ ساندویچ پانل:

شرکت استحکام سوله  به  عرضه انواع پیچ ساندویچ پانل درتبریز و شهرهای ایران پرداخته و پیچ ساندویچ پنل و ساندویچ پانل با کیفیت بالا را با قیمت های مناسب عرضه می دارد.

ساندویچ پانل را می توان با استفاده از این پیچ بر روی زیر زمین ثابت کرد.

با استفاده از پیچ های ساندویچ پانل می توان در هر رنگ پانل مورد نیاز ، حفاری، برش، چفت و بست و آب بندگی به طور یکنواخت ارائه داد.

پیچ ساندویچ پنل که این پیچ ها، ترکیبی از یک مته کربن فولاد سخت که سرش از جنس فولاد ضد زنگ بوده ومناسب برای نصب پانل های ساندویچ بر روی سازه های فلزی،  چوب هستند.

انواع سر پیچ ساندویچ پانل:

 

سر شش گوشه

یک طراحی معمول در پیچ های بام. معمولا با واشرهای متصل شده است.

خلاصه: دو رشته با واشر باند برای پانل ساندویچ یا ساخت سقف. مته نقطه ای 3-8 با پیچ فولادی سخت، بهره برداری، حفاری ، چفت و بست در یک عملیات. موضوع بالا در سر برای گرفتن بهتر در ورق، در حالی که مخروط زیر سر می تواند حداکثر مهر و موم بین سر پیچ، واشر و ساندویچ پانل را تضمین می کند.

هنگام نصب پانل ساندویچ برای پروفیل های فولادی بسته (لوله)، به یاد داشته باشید که طول

پیچ ها باید به ابعاد داخلی پروفیل تنظیم شود تا پیچ انتخاب شود

به راحتی محکم می شود. فاصله بین انتهای پیچ و طرف مقابل از

مشخصات باید حداقل 5 میلی متر باشد که در تصویر زیر نشان داده شده است.

 

 

 

 

 

پیچ سرمته

جهت نصب انواع ساندویچ پانل و ورق گالوانیزه نیاز به پیچ های سرمته از نوع واشر دار هست، شرکت استحکام سوله تبریز، از بهترین و معتبر ترین شرکت های تولید کننده پیچ سرمته ، انواع پیچ ها را در مقدار بالا تهیه می نمایدو با کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد که جهت استعلام قیمت می توانید با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.
مشخصات فنی: پیچ ساندویچ پانل از جنس فولاد استنلس آبکاری شده گالوانیزه می باشد که یک سر آن به صورت مته فلز تراش کاری شده می باشد که قوطی فلزی با ضخامت گوشت 2 میلیمتر را به راحتی سوراخ می کند، و یک سر دیگر آن به صورت آچار 6 پر با سوراخ پیچ گوشتی دو سو طراحی شده که هم با استفاده از آچار بکس و هم با استفاده از پیچ گوشتی دو سو می توان این پیچ ها را باز و بست کرد، بعلاوه ویژگی مهم این پیچ ها واشر فلزی و پلاستیکی متصل بر روی این پیچ ها میباشد که باعث سهولت کار می شود و در هنگام نصب پیچ ها به صورت خودکار آب بندی شده و در محل خود به خوبی محکم می شوند.

انواع پیچ: پیچ های سر مته در انواع سایز مختلف تولید می شود که هر کدام مناسب برای کاری مشخص استفاده می شوند، سایز های این پیچ ها به سانت به شرح ذیل میباشد:

سایز پیچموارد مصرف
سانتکاربردی و مناسب برای نصب ورق گالوانیزه
5 سانتکاربردی و مناسب برای نصب پانل دیواری 3 تا 4 سانت
7.5 سانتمناسب برای نصب ساندویچ پانل سقفی 2 تا 4 سانت و دیواری 4 تا 6 سانت
10 سانتمناسب برای نصب ساندویچ پانل سقفی 4 تا 7 سانت و دیواری 6 تا 8 سانت
12.5 سانتمناسب برای نصب ساندویچ پانل سقفی 7 تا 10 سانت و دیواری 8 تا 11 سانت
15 سانتمناسب برای نصب ساندویچ پانل سقفی 10 تا 12 سانت و دیواری 11 تا 14 سانت

برای تمام انواع این پیچ ها نیز آچار بکس مناسب برای استفاده بر روی دریل وجود دارد که می توان همراه با سفارش ارسال گردد.

پیچ های بکسی سرمته ای : به دلیل داشتن مته در نوک پیچ دیگر نیازی به سوراخ کردن سطح مورد نظر ندارد و وجود واشر پلاستیکی و فلزی در انتهای پیچ باعث جلوگیری از ورود آب و گرد و غبار ( واشر اب ) می شود.

 

 

ساندویچ پنل یک کالای بسیار کارامد و مفید است که در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند.این محصول یک عایقی است که در بین دو لایه ورق فلزی قرارگرفته است.به دلیل مزایای ان از جمله ارزان بودن،سبک بودن و بهداشتی بودن و راحتی در راه اندازی و نصب دارای مشتریان فراوانی است.

شرکت ها و کارخانه های زیادی در حال تجارت و تولید این محصول هستند. در فروش ساندویچ پنل ها دارای انواع گوناگونی هستند و در جاهای زیادی کاربرد دارند و این محصول در طرح ها و رنگهای مختف به بازار ارائه می شود.

ساندویچ پنل های سقفی و دیواری در طرحهای مختلف دو نوع ساندویچ پنلی هستند که تولید می شوند.انواع مختلفی از ساندویچ پنلهای سقفی و دیواری وجود دارد.یکی از اینها ساندویچ پانل پیچ مخفی است.این نوع ساندویچ پنل به علت طراحی خاص در شکل اورلپ باعث می شود تا پیچ ها در هنگام نصب در زیر اورلپ قرار گیرند و مخفی بمانند.این کار باعث افزایش زیبایی در نما و طرح بنا و ساختمان می شود.عرض این ساندویچ پنل ها اندکی متغیر هستند.ساندویچ پنل های مخفی در ساختار خود تفاوتی با دیگر ساندویچ پنل ها ندارند و تفاوت انها درهمان نکته مذکور دربالا یعنی نوع اورلپ انهاست.

ساندویچ پنل پیچ مخفی

ساندویچ پنلهای پیچ مخفی چند نوع هستند:

  • ساندویچ پنل پیچ مخفی بدون شیار
  • ساندویچ پنل مخفی شیار ریز
  • ساندویچ پنل مخفی شیاردرشت
  • ساندویچ پنل مخفی میکروویو

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر مانند قیمت و اطلاعات تخصصی تر می توانید با ما تماس بگیرید.

اخرین مقالات

واحد فروش :09144132371

041-34211787