ساندویچ پنل پیچ مخفی

ساندویچ پنل یک کالای بسیار کارامد و مفید است که در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند.این محصول یک عایقی است که در بین دو لایه ورق فلزی قرارگرفته است.به دلیل مزایای ان از جمله ارزان بودن،سبک بودن و بهداشتی بودن و راحتی در راه اندازی و نصب دارای مشتریان فراوانی است.

شرکت ها و کارخانه های زیادی در حال تجارت و تولید این محصول هستند. در فروش ساندویچ پنل ها دارای انواع گوناگونی هستند و در جاهای زیادی کاربرد دارند و این محصول در طرح ها و رنگهای مختف به بازار ارائه می شود.

ساندویچ پنل های سقفی و دیواری در طرحهای مختلف دو نوع ساندویچ پنلی هستند که تولید می شوند.انواع مختلفی از ساندویچ پنلهای سقفی و دیواری وجود دارد.یکی از اینها ساندویچ پانل پیچ مخفی است.این نوع ساندویچ پنل به علت طراحی خاص در شکل اورلپ باعث می شود تا پیچ ها در هنگام نصب در زیر اورلپ قرار گیرند و مخفی بمانند.این کار باعث افزایش زیبایی در نما و طرح بنا و ساختمان می شود.عرض این ساندویچ پنل ها اندکی متغیر هستند.ساندویچ پنل های مخفی در ساختار خود تفاوتی با دیگر ساندویچ پنل ها ندارند و تفاوت انها درهمان نکته مذکور دربالا یعنی نوع اورلپ انهاست.

ساندویچ پنل پیچ مخفی

ساندویچ پنلهای پیچ مخفی چند نوع هستند:

  • ساندویچ پنل پیچ مخفی بدون شیار
  • ساندویچ پنل مخفی شیار ریز
  • ساندویچ پنل مخفی شیاردرشت
  • ساندویچ پنل مخفی میکروویو

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر مانند قیمت و اطلاعات تخصصی تر می توانید با ما تماس بگیرید.

اخرین مقالات

واحد فروش :09144132371

041-34211787