ساندویچ پنل زاگرس

ساندویچ پنل امروزه جزء محصولاتی است که در صنعت و ساختمان کاربرد گسترده ای پیدا کرده است.به خاطر مزایای بسیار زیادی که دارد،بسیار مورد مناسبی برای به کارگیری در اقسام بناها و ساختمان ها و کارگاه هاست.از جمله خصوصیات ان می توان به سبک بودن،ارزان بودن،زیبا بودن،مقاوم بودن در برابر زلزله و صرفه جویی در انرژی اشاره کرد.

ساندویچ پانل زاگرس

شرکت ها و کارخانه های زیادی در حال تولید و تجارت در این عرصه هستند و هرروزه حجم زیادی از این محصول را به بازار عرضه می کنند.از دیگر شرکتهای معتبر در کشور در زمینه فروش ساندویچ پانل شرکتی با نام شاهین زاگرس است.ساندویچ پنل های این شرکت با نام ساندویچ پنل چهارمحال و بختیاری نیز خوانده می شود چون د این استان تولید می گردد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1383 در راستای صنعت ساختمان استان بام ایران ،استان چهارمحال بختیاری شروع کرد و تا امروز توانسته است محصولات باکیفیتی را وارد بازار کند.
تولیدات این شرکت شامل قطعات پلاست و فوم جهت بسته بندی لوازم خانگی در سال 1383،تولید انواع بلوک سقفی و ورق پلاستوفوم در سال 84،تولید انواع ساندویچ پنل دیواری و سقفی در سال 86 رسید. ساندویچ پنل های تولیدی این شرکت از نوع پلی استایرن است که دارای استانداردهای روز دنیا می باشد.معمولا ورق مصرفی این شرکت از نوع گالوانیزه با رنگ استاتیک می باشد.
انواع ساندویچ پنل های دیواری و سقفی در طرحها و رنگهای مختلف در  شرکت ساندویچ پانل زاگرس تولید می شود.محصولات این شرکت به علت استفاده از ماشین الات روز دنیا دارای کیفیت مناسب و خوبی هستند. این شرکت در استانهای دیگر دارای نمایندگی فروش است و محصولات خودرا در دیگر استانها هم به فروش می رساند.خدمات نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش مناسب توسط این شرکت انجام می پذیرد.شما می توانید با اطمینان با این شرکت وارد تعامل شوید.

در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این شرکت و لیست قیمتهای محصولات زاگرس می توانید با ما تماس بگیرید.

اخرین مقالات

واحد فروش :09144132371

041-34211787