ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل های دیواری، سقفی، سردخانه ای، آبرو و فلاشینگ ماموت با مرغوب ترین مواد اولیه تولید و عرضه می گردند. ساندویچ پانل ماموت کاربرد گسترده ای در سقف و دیوارهای خانه های پیش ساخته، کارخانجات، ویلاها، سردخانه ها، سوله، مجتمع های تجاری، مسکونی، ورزشی و … دارد.

ساندویچ پانل ماموت

مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت

از جمله مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ابعاد ساندویچ پانل ماموت

ضخامت ساندویچ پانل دیواری ماموت در اندازه های ۱۰-۸-۶-۵-۴-۳-۱۲٫۵و۱۵ سانتیمتر و عرض ۱٫۱۶ متر و عرض مفید ۱٫۱۴ و ضخامت پانل های سقفی ماموت در رنج های۱۰-۸-۶-۵-۴-۳-۱۲٫۵ و۱۵ سانتیمتر و عرض ۱٫۰۸ متر ساخته می شود و همچنین طول ساندویچ پانل ماموت بنا به سفارش مشتری قابل تغییر و تولید می باشد (حداقل طول ۲ متر و حداکثر ۱۳ متر می تواند باشد.)

  • جنس ورق های پوششی

ورق آلوزینک پیشرنگ شده در رنگ های متنوع و از نوع سوپر پلی استر کوره ای به ضخامت ۲۵ میکرون در قسمت بیرونی و 7 میکرون با رنگ پرایمر کوره ای در قسمت داخلی در محل اتصال ورق با فوم در ورق های پوششی ساندویچ  پانل ماموت بکار می رود. گفتنی است ورق آلوزینک در مقابل زنگ زدگی ناشی از رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارد. همچنین آلوزینک در برابر خوردگی، نسبت به سایر فلزات مقام تراست، از اینرو در تولید اغلب ساندویچ پانل های ماموت بکار گرفته می شود.

همچنین در برخی موارد نیز از ورق گالوانیزه پیشرنگ شده نیز برای پوشش ساندویچ پانل ماموت استفاده می گردد.

انواع پوشش ساندویچ پانل ماموت

دو رو ورق، یک رو ورق یک رو فویل، دو رو نایلون از جمله انواع پوشش های ساندویچ پنل ماموت بوده و فوم جامد (پلی یورتان) بکار رفته در ساخت ساندویچ پانل ماموت در مقابل حلال ها، روان کننده ها، روغن های معدنی، محیط های بازی و قلیایی و مواد آلاینده صنعتی و همچنین قارچ ها و میکروب ها مقاوم بوده و به هیچ وجه پوسیده نمی شود.

مزایا و محاسن ساندویچ پانل ماموت

برخی از محاسن ساندویچ پانل ماموت به شرح ذیل است:

دقت و سرعت در ساخت، پایداری در برابر حوادث طبیعی علی الخصوص زلزله و نیز مقاومت در مقابل حوادث غیر طبیعی همچون آتش سوزی و … ، جلوگیری از اتلاف انرژی، قابلیت بازیافت مصالح و کاهش مصالح مصرفی، صرفه اقتصادی در مقایسه با مصالح سنتی، عایق اصوات و رطوبت و سرما و گرما، قابلیت تحمل فشار بار زیاد، سبکی وزن، افزایش عمر مفید ساختمان و تاسیسات از جمله مزایای ساندویچ پانل ماموت می باشد. همچنین ساختار ساندویچ پانل ماموت به گونه ای است که در مقابل رشد علف های هرز مقاوم می باشد. هیچ بویی نداشته و هیچگونه خطر زیست محیطی ندارد. امکان زیست حشرات موذی در داخل فوم وجود نداشته و در نتیجه فوم بهترین نوع عایق مورد مصرف در انواع پوشش های سقفی و دیواری ساندویچ پانل های ماموت می باشد.

 

ساندويچ پانل ماموت-ساندویچ پانل ماموت تهران-ساندویچ پانل ماموت قزوین-ساندویچ پانل ماموت قیمت-قیمت ساندویچ پانل دیواری ماموت-پانل ساندویچی ماموت-ساندویچ پانل سقفی ماموت-شرکت ساندویچ پانل ماموت-کارخانه ساندویچ پانل ماموت

اخرین مقالات

واحد فروش :09144132371

041-34211787