دستورالعمل حمل و نقل ساندویچ پانل

در هنگام حمل و نقل ساندویچ پانل در طول تخلیه و بارگیری توسط لودر ، ساندویچ پانل ممکن است توسط چنگال آسیب ببیند . باید بین چنگال طول به اندازه کافی وجود داشته باشد . این کار به منظور جلوگیری از انحراف پانل در هنگام حمل و نقل ساندویچ پنل است . پالت چوبی باید توسط جرثقیل مناسب با استفاده از تسمه برداشته شود . دستگاه توزیع بار باید برای پانل های طولانی و دارای هسته مورد استفاده قرار گیرد و این باعث می شود که ساندویچ پانل سقوط نکند . لمس کردن لبه نیاز به مراقبت دارد .ساندویچ پانل

هشدار : مشتریان مسئول حفاظت از ساندویچ پنل ها در برابر آتش در طول ذخیره سازی از سایت تا نصب و راه اندازی آن هستند .

اگر پانل ها بدون ذخیره و به صورت در هم جمع آوری شده باشد باید از نفوذ آب باران در آنها جلوگیری شود . این ذخیره سازی نباید بیشتر از 4 هفته باشد .

ساندویچ پانل ها باید به اندازه و با استفاده از از یک اره قطب نما یا اره دستی برش داده شود . برش باید به سرعت انجام گیرد تا سطح پانل آسیب نبیند .

پرده نازک محافظ در صفحات در انواع ساندویچ پانل باید بلافاصله هنگام نصب برداشته شود نه دو هفته پس از نصب . ذخیره سازی طولانی مدت پانل ها با این غشای نازک ممکن است به سطح پانل آسیب برساند .

لبه پانل ها برای جلوگیری از خم شدن آن در هنگام به دست گرفتن و حمل و نقل است برای جلوگیری از خم شدگی . این کار باید با دو دست انجام گیرد نه یک دست .

طول پشتیبانی بسته نباید از 150 سانتی متر بیشتر باشد . حداکثر دو بسته در یک ستون کافی می باشد . سطح پانل باید روشن و به دور از گرد و غبار و نور مستقیم خورشید باشد .

پانل ها باید بر روی سطح صاف ، تمیز و سخت در مکان هایی تحت پوشش ترجیحا در محل کار ذخیره شوند . مهر و موم بسته ها باید با هوا دهی کافی باشد اما باید مطمئن شویم که هوای اضافه باعث انفجار بسته ها نمی شود .

آب نباید وارد پانل ها شود چون موجب خوردگی آن می شود . محاسبات نشان می دهد با توجه به ظرفیت بار گیری پانل های سرد وزن و بار آنها در طول مونتاژ، موقت در نظر گرفته می شود .

تجهیزات تهویه مطبوع نباید در دیوار و سقف ساندویچ پانل نصب شده باشد . علاوه بر این به اشخاص نباید اجازه راه رفتن بر روی پانل داده شود و مواد را نباید با استفاده از پانل ها جا به جا کرد .

اخرین مقالات

واحد فروش :09144132371

041-34211787